Formy płatności

Płatność za pobraniem – płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności “za pobraniem” w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.

Płatność przelewem na konto – płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

Autonomis Arkadiusz Bernat
Makoszyn 113b
26-004 Bieliny

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
ING Bank Śląski
61 1050 1416 1000 0092 5572 5419

Płatność w systemie Przelewy24 – płatność on-line za pośrednictwem serwisu Przelewy24 – wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.

Płatność w systemie PayPal – płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.

SPOSÓB DOSTAWY

FORMA PŁATNOŚCI

KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 10kg – 25zł

Firma spedycyjna**

pobranie

do 10kg – 30zł

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg – 12zł
do 2kg – 14zł

Firma spedycyjna –
przesyłka zagraniczna ****

przedpłata

do 50kg – indywidualna wycena

* – odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** – wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość);
*** – za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** – koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg . W przypadku produktów o większej wadze bądź dużych gabarytach paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Dodatkowe opłaty:
Dodatkowe opłaty zależne są od wybranej formy płatności.

PayPal – 3% wartości zamówienia

autonomis kursy mechaniki samochodowej

Copyright 2019 © Autonomis
Designed by Designum

Kontakt

biuro@autonomis.pl
515 172 232

Autonomis Arkadiusz Bernat
Makoszyn 113b, 26-004 Bieliny
NIP: 657-272-10-57

Panel użytkownika